معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > تور علمی آشنایی با ایران معاصر ویژه اساتید دانشگاه (غیرایرانی)


  چاپ        ارسال به دوست

تور علمی آشنایی با ایران معاصر ویژه اساتید دانشگاه (غیرایرانی)

بسمه تعالی 
 
تور علمی آشنایی با ایران معاصر
ویژه اساتید دانشگاه
 
مقدمه:
دانشگاه ادیان و مذاهب (قم) با تجربه برگزاری کارگاه های بین المللی متعدد و میزبانی از هیئت های آکادمیک از سراسر جهان، در صدد است تا مصادف با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، دوره ۱۰ روزه بین المللی آشنایی با ایران معاصر را ویژه اساتید دانشگاه و اندیشمندان حوزه دین و فرهنگ (غیر ایرانی) برگزار نماید.
این برنامه ترکیبی از ۴ کارگاه یک روزه با محوریت «ایران معاصر»، «انقلاب اسلامی ایران»، «هنر و تمدن ایرانی اسلامی» و «آموزه ها و شعائر تشیع» و ۴ تور علمی – فرهنگی از شهرهای تهران، قم، اصفهان و مشهد است که از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب (قم) و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان (اصفهان)، دانشگاه علوم اسلامی
رضوی (مشهد) و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی (تهران) برگزار می گردد.
برنامه پیش رو، فرصتی کم نظیر است که امکان آشنایی علمی، عینی و بی واسطه با ایران امروز را فراهم آورده و علاقه مندان را به حضور در بطن جامعه ایران دعوت می کند تا از رهگذر مطالعه و تجربه به درک بهتری از ابعاد دینی، فرهنگی،هنری و سیاسی ایران معاصر دست یابند.
مخاطبین این برنامه ویژه دانشگاهیان و به طور خاص، اساتید دانشگاه طراحی شده است. با این حال عموم علاقه مندان از سراسر جهان که مایل به حضور در ایران و آشنایی با ایران معاصر یا بسط دانش خود در این حوزه هستند، می توانند با ارسال مدارک و تکمیل فرم ثبت نام، برای شرکت در این برنامه اقدام نمایند.
 
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت دانشگاه ادیان و مذاهب به آدرس : https://urd.ac.ir/en/cont/8265/The-Fund-of-Cultural-Workshop-Tour-of-Today-Iran مراجعه فرمایید.


١٢:٣٢ - 1397/09/09    /    شماره : ٥٤٧٤١٢    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج
رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعت کار اداری | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر