معرفی سفیر یا نمایندگی
در خصوص نحوه تصدیق امضا ذیل انواع وکالتنامه

 بدینوسیله به اطلاع کلیه ایرانیان محترم می‌رساند که نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور از تاریخ 22/12/2014 ملزم به تصدیق امضا ذیل انواع وکالتنامه از طریق سامانه جامع تاک می‌باشند؛ لذا مقتضی است ایرانیان عزیز با مراجعه به نشانی tak.mfa.ir صرفاً از طریق مرورگر Google Chrome و با کمک کلیپ‌های آموزشی موجود در سامانه تاک، در بخش‌های مربوط به ترتیب ذیل اقدام نمایند:

1) ثبت نام اولیه در سامانه تاک و دریافت نام کاربری و کلمه عبور
2) ورود به سامانه تاک و انتخاب بخش وکالتنامه از منوی بالای سامانه
3) انتخاب نوع سند و تنظیم وکالتنامه مورد نظر با تکمیل دقیق مشخصات موکل، مشخصات وکیل و مورد وکالت و سپس تأیید و دریافت کد رهگیری
4) مراجعه حضوری موکل به سفارت با همراه داشتن مدارک شناسایی ایرانی و کد رهگیری اخذ شده جهت واریز تعرفه مربوط و تصدیق امضا
تذکر 1: در صورت نبودن نوع سند مورد نظر در فهرست اسناد، پیشنهاد می‌شود با وکیل خود در خصوص تنظیم متن حقوقی مناسب مشورت نموده و بعد از انتخاب وکالتنامه موارد خاص از فهرست انواع سند، متن مربوط را در بخش « مورد وکالت» تایپ نمایید.
تذکر 2: ویرایش اطلاعات مندرج در وکالتنامه‌ها از طریق بخش ویراش وکالتنامه امکان‌پذیر می‌باشد. لذا خواهشمند است پس از کسب اطمینان کامل از صحت وکالتنامه تنظیم شده به سفارت مراجعه نمایید.
تذکر 3: کلیه وکالتنامه‌های تنظیمی در خارج از کشور، پس از تأیید در وزارت امور خارجه ایران، معتبر و قابل ارائه نزد مراجع داخل کشور هستند.

بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران- کی‌یف

 

 

رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعت کار اداری | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر